Büyükçekmece kale çilingir telefon numarası

İstanbul Büyükçekmece Hakkında Bilgiler

Büyükçekmece : İstanbul'un batısında bulunan bir ilçedir. Doğusunda beylikdüzü ve esenyurt, batısında silivri, kuzeyinde Çatalca ve Arnavutköy ilçeleriyle güneyde Marmara Deniziyle çevrilmiş bulunmaktadır. Yüzölçümü 196 km²'dir. Büyükçekmecede Türkiye'nin 1 ci Avrupa'nın 3. en yüksek TV kulesi beykent tepesinde tüyap yanında bulunur, Türkiye'nin en büyük sergi alanı olan TÜYAP bulunur. Büyükçekmece yazlık bir kent olduğu için uzun bir deniz sahili, alışveriş merkezi, çarşısı, tarihi eserleri, kültür merkezleri, 5 yıldızlı hotelleri, tiyatrosu, spor salonları, parkları ve su parkı faliyetleriyle büyükçekmece halkına hizmet vermektedir.

büyükçekmece kale kilit çilingir

Buyukcekmece Sağlık Ulaşım Eğitim Bilgileri

Sağlık:
Büyükçekmecede Devlet Hastanesi, dispanser, sağlık ocakları, iki özel hastane, bir tıp merkezi ve çok sayıda polikilinik bulunmaktadır.
Ulaşım:
Büyükçekmece ilçesinden TEM ve D-100 karayolları geçmektedir. İETT ve Özel Halk Otobüsleri'nin ve İDO'ya bağlı deniz otobüslerinin düzenli seferleri vardır. İETT Otobüs Numaraları: 76TM- Tepecik KİPTAŞ-MİMAROBA-TÜYAP METROBÜS, HT48 Hünkartepe-M.OBA-AVCILAR METROBÜS 76C - Bakırköy ve E-60 Mimarsinan/Büyükçekmece-Mecidiyeköy , 448 Mimarsinan - Yenibosna Metro , 303 Silivri-Yenibosna Metro
Eğitim:
Büyükçekmece'de 3 adet özel üniversite, 58 Resmi, 11 Özel İlköğretim Okulu, 13 Özel Lise, 2 Resmi, 16 Özel Anaokulu, 23 Okul Bünyesi Ana sınıfı, 2 Anadolu Lisesi, 2 Çok programlı Lise, 1 Ticaret Meslek Lisesi, 1 Anadolu Meslek Lisesi vardır.

Buyukcekmece Hizmet Alanlarımız

Buyukcekmece içinde bulunan çevre mahallelerde ve merkezinde 24 saat gece dahil çilingir anahtarcı servısını vermekten gurur duymaktayız. Hizmet Alanlarımızda Kamu Kuruluşları, buyukcekmecede olan siteler, Villalar, Devlet daireleri, Hastaneler, Özel Şirketler, Fabrikalar, Evler, Ofisler, Apartmanlar, Demir ve Çelik kapılar ve tüm kapı oto kapı anahtarı kapsayan alanlardır.

Hizmetlerimiz
  • Büyükçekmece Çilingir Servisi
  • Büyükçekmece Anahtarcı Hizmeti
  • Büyükçekmece Kale Kilit Çilingir
  • Büyükçekmecede Kale Kilit Ustası
  • Büyükçekmecede Çelik Kale Kilit Çilingiri
  • Büyükçekmece Çilingir Anahtarcı
  • Büyükçekmece Şifreli Kale Kilit Çilingiri

Neden Büyükçekmecede Biz?

Büyükçekmecede çilingir işini müşteri ihtiyaç felsefesi ile bayrağı tek başına taşıyor ve iddia ediyoruz ki en güzel hizmeti biz veriyoruz. Her zaman saygın bir firma olma çabası öncelikli hedefimizdir.